Spoločnosť STAVOTECH SK s.r.o. je na trhu od r.2016. Avšak tí ktorí poznajú zastúpenie vedia,že náš tím pôsobí vo svojom aktuálnom zložení už od r.2009. Spoločnosť má za sebou množstvo úspešných projektov, disponuje desiatkami kvalifikovaných odborníkov v daných oblastiach, a je odhodlaná budovať jedinečné riešenia, ktoré prinášajú zákazníkom spokojnosť a zlepšenia s trvalými hodnotami.  

Medzi kľúčové oblasti firmy patrí: vzduchotechnika, klimatizácia, elektroinštalačné práce, MaR, kúrenie a zdravotechnika ako aj komplexná stavebná výroba (stavby na kľúč). Vieme sa podieľať na projektoch už od prípravy a vypracovania projektovej dokumentácie,cez dodávky a montáže materiálov až po ukončenie, kolaudáciu stavby. Samozrejme s prihliadnutím na požiadavky a nároky investora.

Žiadne používané reklamné frázy, dlhé poetické vety. Sme tím, ktorý sa prezentuje svojou prácou a sme presvedčení, že kvalita našej práce, je pre nás najväčšou reklamou. 

Pracujeme pre Vašu spokojnosť, pre Váš komfort. Sme pripravení, zrealizovať Vaše požiadavky vo vysokej kvalite a odbornosti.


Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky